Asma Tavan Sistemlerinde Lider

Faaliyetine 2000 yılında Antalya da başlayan firmamız, aradan geçen 21 yılda hem bölgemizde hem de önemli projelere imza atarak ülke genelinde Asma Tavan işinde bilinen ve değerli bir marka haline gelmiştir. Halihazırda Antalya'da 2 ve Alanya’da 1 merkezde faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Bir dönem LC markası ile Isparta OSB de metal asma tavan üretim işini de deneyimlemiş olan firmamız, gerek yerli üretim, gerekse ithal ürünlerden oluşan çok çeşitli ürün yelpazesi ile Asma Tavanda müşterilerine geniş bir seçenek imkanı sunmaktadır.
2020 yılında açtığı 4 katlı showroom mağazası ile bu ürünlerin uygulanmış hallerini yerinde görme imkanı sağlamaktadır. Konusunda lider üretici firmalarla uzun yıllardır devam ettirdiğimiz çözüm ortaklığı çalışmalarımız, kendi alanlarında lider müşteri portföyümüzün katkıları ile daha artarak devam etmektedir.


Alüminyum, Karolam, Plastik, Galvaniz, Alçıpan gibi malzemeler ile üretilmiş standart, lüks ve özel üretim ürünler ile tüm iş kollarına hitap eden firmamız, malzeme satışı ile birlikte uygulama işi de yapmaktadır. "Şirket kuruluşundan bu yana beraber çalıştığımız'' konusunda uzman personelimiz ile her türlü asma tavan uygulama işini, gerçek anlamda müşteri memnuniyeti ilkesi ile yapmaktayız.

Doğru bilgilendirmeye dayalı ürün satışı ve kaliteli Asma Tavan uygulaması ile uzun yıllar boyunca biriktirdiğimiz müşteri memnuniyet ve güvenini daha da arttırmak en büyük misyonumuzdur. Garantili uygulama işlerinde, süreç boyunca oluşabilecek her türlü olumsuzlukta, müşterilerimizi bir takım gereksiz prosedürlere boğmadan, sadece bir telefon ile her türlü desteği sunabilmek, ticari prensiplerimizin başında gelmektedir.Vizyonumuz, artan müşteri memnuniyeti odaklı, her yıl büyüyen bir firma olabilmektir.